UUS ARENDUS!

UUED ELAMUKRUNDID
ÜHISTU TEE 8 ja 8A, RAE VALLAS

Jüri terviseradadest lõunapool Ühistu tee 8 ja 8a aadressidele ehitab Hansaviimistluse OÜ välja kahe üksikpereelamu jaoks krundid. Kruntidele saab oma kodu rajada just selliselt, et haarata maksimaalselt päevavalgust. Sissepääsud ja tehnoruumid on võimalik paigutada põhjapoole ning eluruumid ja abihooned lõunasuunas. Hansaviimistluse OÜ ehitab välja kruntideni viiva juurdepääsu tee, veeühenduse, sidekaablikanalisatsiooni ja tasub elektri liitumise 3×16 A.

TUTVUSTUS

MÜÜGIHIND
90 000 € (sisaldab käibemaksu)

Jüri terviseradadest lõunapool Ühistu tee 8 ja 8a aadressidele ehitab Hansaviimistluse OÜ välja kahe üksikpereelamu jaoks krundid. Kruntidele saab oma kodu rajada just selliselt, et haarata maksimaalselt päevavalgust. Sissepääsud ja tehnoruumid on võimalik paigutada põhjapoole ning eluruumid ja abihooned lõunasuunas.

Hansaviimistluse OÜ ehitab välja kruntideni viiva juurdepääsu tee, veeühenduse, sidekaablikanalisatsiooni ja tasub elektri liitumise 3×16 A.

Kui antud kinnistute ostjail on huvi, pakub Hansaviimistluse OÜ ka Teie unistuste kodu ehitamisel abi.

ASUKOHT JA ÜMBRUSKOND
Siin on kõik parajal kaugusel, et nautida looduskeskset elu oma avaral krundil ja vaadet ümbritsevale metsale. Siit saab jalutada või istuda bussile ning paari peatusega olla koolis, lasteaias, huviringides, raamatukogus, kultuurikeskuses ja spordikeskuses. Samuti on kruntide läheduses suurepärased metsa läbivad terviserajad, kus nautida jalutuskäiku, rattasõitu ja talvel murdmaasuusatamist.

ARHITEKTUUR JA DETAILPLANEERING
Vastavalt detailplaneeringule on kruntidele antud ehitusõigused kuni 2-korruselise elamu ja kahe abihoone ehitamiseks, mille ehitusalune pindala võib olla kokku kuni 275 m² ning maksimaalse suletud brutopindalaga 550 m2.

Olulisemad arhitektuurinõuded:
•katuse max kõrgus 8 m maapinnast
•hoonete suurim lubatud korruste arv on 2 korrust
•lubatud katusekalle: 15-40
•katusekattematerjal: plekk, kivi, tonaalsus tume
•välisviimistluses soovituslikud materjalid: peamiselt puit, mida võib kombineerida õhekrohvi, tellistega, vms, tonaalsus hele
•minimaalne tulepüsivusklass: TP3
•soovi korral võib krunte piirata kuni 1,5 m piirdega

KOMMUNIKATSIOONID
Krundi hinnas sisaldub:
•Juurdepääsutee freespuru ja kahekordne pindamine;
•Veeühenduse väljaehitus;
• Tuletõrjevee mahuti;
•Elektrikilp kinnistu piiril ja liitumistasu 3×16 A.
Kutsume Teid kruntide projektidega põhjalikumalt tutvuma juba kohapeal. Lisaks saame kogu materjali Teile paberikandjal edasi anda ning Teid huvitavad detailid välja selgitada.

ASUKOHT

GALERII

KONTAKT JA MÜÜK

Risto Saaremets

Tel: +372 610 8777
Mob: +372 510 0212
E-mail: risto.saaremets@laam.ee

Jälgi ka Hansamaja tegevusi Facebookis

HANSAMAJA

Hansamaja – see on põhjamaiselt kõrge ehituskvaliteet, energiatõhusus, turvalisus ja perekeskne lähenemine. Hansamaja on patenteeritud kaubamärk, mille alla kuuluvad Hansaviimistluse kinnisvaraarendused. Hansaviimistluse OÜ-le panid 2000. aastal aluse kogenud Eesti ehitusettevõtjad. Pikaajalised kogemused ehitusturul annavad meile eelise – tunneme hästi ehitussektorit, selle võimalusi ja piiranguid. Tänu sellele on meie lubadused alati kattega. Hansaviimistlus peab lugu headest spetsialistidest ning usaldus on vastastikune.

www.hansaviimistlus.ee

LAAM KINNISVARA

Hansaviimistlus ehitusfirma uusarendusi on LAAM Kinnisvara müünud 2015. aastast. Kinnisvara teenustele spetsialiseeruv ettevõte asutati 2013. aasta alguses nelja pikaajalise kinnisvara ja nõustamisalase kogemusega ettevõtja poolt. Pakume kinnisvara tervikteenust – korraldame soovi korral Teie vana eluaseme müügi.

www.laam.ee